проектор крушка светилка ELPLP54 / V13H010L54 за Epson EB-S7 ИО-S7+ EB-S72 ИО-S8 ИО-S82 ИО-X7 ИО-X72 ИО-X8 ИО-X8E ИО-W7 ИО-W8

проектор крушка светилка ELPLP54 / V13H010L54 за Epson EB-S7 ИО-S7+ EB-S72 ИО-S8 ИО-S82 ИО-X7 ИО-X72 ИО-X8

DEN 821.00
DEN 912.00
 

Тековен
Количина на стоки

Домување
Некои од снабдувачите ќе се користи вториот раце домување за светилка модул.Светилки ние снабдување може совршено се вклопуваат за DLP, LCOS и LCD проектори.
Ние користиме Високо Температура Стакло / CRYSTOE и NEOPARIES светилки чаши. Ви благодариме на соработката.
Наплата - Купувачот испрати светилка/светилки назад кон нас или да магацин во АМЕРИКА.
На цемент е многу важно за светилки.Додатоци и Собрание
Цемент : температурата на режач може да достигне до 1000+ степен.Сега,имаме нашата фабрика,обезбедуваат солидна производи со ефективни цени.Ние направивме world wide пазарот,и се повеќе famour во оваа индустрија. Ние секогаш ќе се обидува нашите најдобри за решавање на вашиот проблем.проектор крушка светилка ELPLP54 / V13 H010 L54 за Epson EB-S7 ИО-S7+ EB-S72 ИО-S8 ИО-S82 ИО-X7 ИО-X72 ИО-X8 ИО-X8 E ИО-W7 ИО-W8
1)Дел број : ELPLP54 / V13 H010 L54
2)Проектор број на Модел :
За EPSON EX31 / EX71 / EX51 / EB-S72 / EB-X72 / EB-S7 / EB-X7 / EB-W7 / EB-S82 / EB-S8 / EB-X8 / EB-W8 / EB-X8e / ЕЈ-TW450 / Power Lite РК 705 HD / Power Lite 79 / Power Lite S7 / Power Lite S8+ / Power Lite W7 / H309 A / H309 C / H310 C / H311 B / H311 C / H312 A / H312 B / H312 C / H327 A / H327 C / H328 A / H328 B / H328 C / H331 A / H331 C
3)Светилка тип : Замена Голи Светилка
4)го Оценувате моќ : 175 Watts
5) Lamplife : >2000 часа
6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома
7)Гаранција : 4 месеци
Пакување
1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена.Превозот на товар го носат од страна на купувачот
Нови светилка/светилки ќе треба да се купувачот Превозот на товар го носат од нас.
Светилки собрание го следат стандардни податоци.
Тестирање за финалето на осветленоста и фокус е многу важно за светилки . Ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас вашите прашања.

Други карактеристики

Број На Модел На:
ELPLP54 / V13H010L54
Бренд Име:
Inmoul
Функција:
Замена Голи Светилка
Светилка Модул:
ELPLP54 / V13H010L54
Светилка Живот:
>2000h
Гаранција:
120days
Wattage:
175 Watts
светилка:
За EPSON Проектори
Проектор Светилки:
ИО-S7 ИО-S7+ EB-S72 ИО-S8 ИО-S82 ИО-X7 ИО-X72 ИО-X8 ИО-X8E ИО-W7 ИО-W8
lamparas:
proyector
bombillas:
Светилки
lampen:
Светилки

Најдобри понуди