Магијата Девојка Симпатична СТП Кожа Случај Покритие За Asus Zenfone 5 Случаи со Носителот &Кредитна Картичка Слотови

Магијата Девојка Симпатична СТП Кожа Случај Покритие За Asus Zenfone 5 Случаи со Носителот &Кредитна Картичка

DEN 218.00
DEN 364.32
 

Тековен
Количина на стоки


Компатибилен : За Asus Zenfone 5 Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг! - Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно . - Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедуваат доволно информации кога прави нарачка. Повеќето од нашите производи имаат дополнителни 5% попуст при нарачката количина надминува 2 парчиња, повеќе количина повеќе попуст Внимание ве Молам : 1.Русија пријател ве молиме да ни остават име и презиме, поради руската Политика, ви Благодариме. 2.Ние ќе го обележи ги сите парцели, како и тврдат пониска цена. Pls проверете ја вашата адреса внимателно кога ставање ред. поштенски код, телефонски број, име 3.Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака во прв пат. 4.Отворен спор пред средства за комуникација се откажат од по-продажба на услуги. Ве молиме да го користите полето за пораки или трговија со датотеки за да ги контактирате за било каков проблем, ние ќе ви одговори во рок од 48 h Package вклучени 4.Ве молиме не го отвори спорот во рок од 65 дена ( Русија во рок од 90 дена, Бразил во рок од 120 дена ) . Ако по 65 дена ( Русија во рок од 90 дена, Бразил во рок од 120 дена ) си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа. 5. Ве молиме потврдете го објектот што ќе цел ( точка име, телефонски големина, боја..) , вашата пратка адреса, број на телефон се точни. Откако производ испратени надвор, оваа информација не може да се промени. Пакет се вклучени : 1 x Флип Кожа Случај Почитувани Купувачи Информации : Ние удар дупка врз основа на вашиот телефон,секој телефон случај се рачно изработени и Затоа што премногу предмети,ние може да не се покажуваат сите дупки за вас со фотографии,но ние сме сигурни дека тоа може да одговара на вашиот дупка многу добро, Повеќе детали,ве молиме контактирајте со нас.

Други карактеристики

Тип:
Случај
Бренд Име:
SZLHRSD
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
за Asus
Случај:
За Asus ZenFone 5

Најдобри понуди