9 Компјутери Месинг 6mm Гориво Гас Црево Barb 1/4 инчи Машки Конец Спојка Фитинг Злато

9 Компјутери Месинг 6mm Гориво Гас Црево Barb 1/4 инчи Машки Конец Спојка Фитинг Злато

DEN 139.20
 

Тековен
Количина на стоки

Име На Производ : Машки Црево Barb Дизајн : Прави Црево Опашка Кол. : 6mm/0.24 инчен Машки Конец Кол. : 13mm / 1/4 инчи Вкупната Големина : 15 x 31mm / 0.6 x 1.2 инчен(L*Макс.D)Име На Производ : Машки Црево Barb
Дизајн : Прави
Црево Опашка Кол. : 6mm/0.24 инчен
Машки Конец Кол. : 13mm / 1/4 инчи
Вкупната Големина : 15 x 31mm / 0.6 x 1.2 инчен(L*Макс.D)
Издржливи месинг изградба, златни тонови на боја, директно дизајн, итн.
Може да се користи за да се поврзете воздух црева, гас црево, вода црево, црево за гориво, итн.
Лесен и удобен да го инсталирате. Идеална црево barb монтирање.
Материја : Месинг
Боја : Златна
Нето Тежина : 62g
Пакет Содржина : 9 Компјутери Машки Црево Barb
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Други карактеристики

Бренд Име:
ACAMPTAR
Број На Модел На:
брзо

Најдобри понуди