Бесплатен Превозот 2018 Нова Мода Деца Деца Момчиња САД Знаме, Печати Лак Врски И Подвезици Поставува

Бесплатен Превозот 2018 Нова Мода Деца Деца Момчиња САД Знаме, Печати Лак Врски И Подвезици Поставува

DEN 259.00
DEN 287.52
 

Тековен
Количина на стоки

Примерок време : 5-7 дена
5.Можете да користите било која од нив ви се допаѓа.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги подобриме нашиот квалитет на производи и услуги.Фабриката слика :
Плаќање
Ние прифаќаме moneybookers, Money Gram и westernunion,Зачувам .MOQ се 500 персонални компјутери за вашиот дизајн .
Во повеќето случаи, Превозот и Ракувањето такса не се враќа.
Повратни информации
Ние искрено се надеваме дека може да ни даде добра оценка.
Ако вашето сакате брз време на испорака ,pls изберете DHL/UPS/ФЕДЕКС /ТНТ од вашиот товар такса. Ако имате било каков проблем,можете да разговарате со нас,ние ќе ги реши проблемите додека не се satisfired со нашите производи и услуги.Благодарам многу !
. Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално.Ние, исто така, може да се направи на производи според вашиот дизајн или големина,во Меѓувреме АЗО Слободни,Nickle Слободни,Доведе Слободни и Еко-пријателски е во ред . Посебни ситуации се испита од случај до случај.
Политика За Наплата
Сите продажни се конечни.Ако ви се одобрението за промет на големо или треба голема количина ,pls контакт со мене ,ние ќе ви даде најдобра цена или попуст ,
2.
Сите се враќаат на поштенски трошоци ќе биде одговорност на купувачи под сите околности. Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.Бесплатен Превозот До 2015 Нова Мода Деца Деца САД Знаме, Печати Лак Врски И Протези Подвезици Поставува За Девојки И Момчиња
1.
Реконструкцијата се општо земено не се издадени.
Превозот И Предавање
Сите објект се испраќаат преку Кина Пост Услуга во рок од 2 работни дена откако уплатата се населиле. Ако не можете да добиете предмети во времето, ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќе ги провери и да ги реши тоа за вас наскоро. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник. Сериозни Купувачи само - ве молам не понуда или кликнете "Купи Сега", освен ако не се наменети за завршување на тоа.Стоката за време на Испорака : 15-25 дена
6.
Ако неисправни, функционираат или делови-исчезнати предмети се веќе не е достапна на, за враќање на средствата може да се издаде.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Подвезици
Шаблон Тип:
Печати
Одделот За Името:
Деца
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Материјал:
Полиестер
Објектот Должина:
100cm
Број На Модел На:
BS01
Материјал:
полиестер,стп,железо Клип
Големина:
2.5cm*65 cm
боја:
како Слика

Најдобри понуди