OEEKOI Polka Точки Мека TPU Телефон Покрие Случај За Sony Xperia SP M35h Назад на Кожата Покривајте Телефонот Случај Слободни

OEEKOI Polka Точки Мека TPU Телефон Покрие Случај За Sony Xperia SP M35h Назад на Кожата Покривајте Телефонот

DEN 95.52
 

Тековен
Количина на стоки


Топла Продажба Polka Точки Мека TPU Случај за Sony Xperia SP M35h
Опис
- Специјализирани за Sony Xperia SP M35h.
- Боја : Бела,Виолетова,Портокалова,Сина,Жолта,Црна, виолетова точка.
- Материјал : TPU.
- Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и порти
- Обезбедува одлична заштита од гребнатини, нечистотија, и други секојдневни оштетувања
- Додаток Само. Телефонот Не Се Вклучени.
Известување
Pls оставете порака за да ни каже бојата и количеството што го сакате ,или ние ќе ги испрати по случаен избор.pls љубезно ве молиме да се разбере.

Други карактеристики

Материјал:
TPU
дизајн:
Геометриски,Сјајни,Слатки,Шарени
Бренд Име:
OEEKOI
Карактеристики:
Polka Точка Случај
Големина:
4.5
Тип:
Половина завиткани Случај
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Sony-Ericsson
tpu случај за xperia sp m35h:
точки мека Случај
Пакет:
opp
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
За Sony Xperia SP M35h
Материјал:
TPU

Најдобри понуди