210D Воена Оксфорд Водоотпорен Материјал Мебел Тапацир Трајни Маса крпа Кеси Крошна Шатори Отворено Сребро Обложени Ткаенина

210D Воена Оксфорд Водоотпорен Материјал Мебел Тапацир Трајни Маса крпа Кеси Крошна Шатори Отворено Сребро

DEN 815.52
 

Тековен
Количина на стоки

вода притисок повеќе од 2000 MM, супер водоотпорен! Сребро обложени на ефектот на сенчење, и не може да се постигне 100% засенчување
Одговараат за правење чадор шатор.ако вашата цел е голема ,pls контактирајте ме за да проверите најдобра цена.
Ве молиме прочитајте го пред да го купите
ВАЖНО
а). Кеса кеса и други широко се користи!
Сребро Обложени Ткаенина ,на задната страна е обложена со Стп и Сребро, сребро површина како огледало, може да се мијат, не може да се фаќа за исклучување на сребро, Тоа е најдобар на летото sunshade ткаенина.!
Нашиот магацин , имаме многу количина на залиха , можете да изберете било која боја. Drawstring торба. Туш завеса. Drawstring торба.12 mm
Количина : 2 Двор
Боја : Исто како слика , можете да ни остави messge кога цел
Ткаенината е Оксфорд ткаенина
Погоден за матурска/топка фустани, деверуша фустани, завеси, постелнина, перници и општи декорација за свадби и настани, торби, чадори, шатори, постелнина, завеса, маса крпа, маса крпа, декоративна ткаенина
Алијас : чадор и шатор крпа . Ние работиме напорно и паметни да ги исполни вашите барања.
Име : Обична Сјајна Oxfford Ткаенина
Ширина : 150cm
Густина : 210 D
Тежина : Околу 120 gsm
Отпорност на вода : 1500mm Погоре
Дебелина : 0. Престилка ткаенината. Престилка ткаенината. Но, ве молам да се напомене дека купувачот е одговорен за било увозни давачки и локални даночни доколку постои каква било.
СТП обложени Ткаенина со СТП транспарентен слој на задниот, предниот и задниот се иста боја , вие не може да се види спротивниот soled, назад со две СТП слој, притисокот на водата над 2000 MM, супер водоотпорен! Ако треба да се купи подобар ефект на засенчување изолација,ќе е подобро да се купи сребрена обложени ткаенина
Одговараат за правење чадор шатор. Туш завеса. Но, ако имате било каков проблем при примање на пратката, ве молиме контактирајте не преку порака или Трговија со Датот. Ве молиме НЕ се отвори спор пред да комуницира со нас. Објектот ќе биде прогласен на ниска вредност да им помогне на купувачите се избегне увозни давачки. Кеса кеса и други широко се користи!
ПВЦ Обложени Ткаенина со ПВЦ фолија проѕирна на задната страна, притисокот на водата над 2000 MM, супер водоотпорен!
Одговараат за изработка на ќеси, шатор, awning, carport, урина подлога, престилка, sleeve, троседот маска, водоотпорен, влага доказ подлога, отворено пикник мат итн.

Други карактеристики

Шема:
Обложени
Плетени Тип:
Tricot
Велур Ткаенина Тип:
122
Ширина:
150cm
Nonwoven Техника:
Термо-Спои
Стил:
Ripstop
Техника:
Плетени
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Тип:
Платно Ткаенина
Функција:
Водоотпорен
Материјал:
Полиестер / Најлон

Најдобри понуди