1:12 куклена куќа Минијатурни Овошје торта за вас 5pcs Бесплатен Превозот

1:12 куклена куќа Минијатурни Овошје торта за вас 5pcs Бесплатен Превозот

DEN 239.52
 

Тековен
Количина на стоки


Супер вистински розова овошје торта, уста вода!
Големина : 2.5 cm во дијаметар
Материјал : мека глина

Други карактеристики

Возраст Опсег:
> 8 години,> 3 години,> 6 години,5-7 Години
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
AIXWANP
Предупредување:
Играчки
Број На Модел На:
Куклена куќа
Тип:
Готови Производи
Материјал:
Гума
Скала:
1

Најдобри понуди