мажите Висока секојдневен чевли на ретро Британски мат кожени чизми носи плима млада личност дише патики чизми мода обичните мажи

мажите Висока секојдневен чевли на ретро Британски мат кожени чизми носи плима млада личност дише патики чизми

DEN 3694.00
DEN 5203.20
 

Тековен
Количина на стоки


Облечен во стилот : Пред вратоврска
Моден елемент : без да носи шминка
функција : да се Чува на топло
модел : Солидна боја
Дали надворешна трговија : никој
Оглас Година сезона (време на пазарот) : Падот 2017
Најновите време на испорака : 3 дена
боја : црна
Големина : 38,39,40,41,42,43
Дали прекуграничната снабдување? : никој
б

Други карактеристики

Чевли Големина:
6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Шаблон Тип:
Мешани Бои
Бренд Име:
Brounvanm
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Функција:
Дише,Водоотпорен
Чевли Тип:
Основни
Затворање Тип:
Чипка-Up
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
pigskin
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Сезоната:
Пролет/Есен
Снабдување категорија:
Стоки на залиха
НЕМА.:
G7956
Горниот Материјал:
Горниот Слој Кожа
Инвентар?:
Yes
Инвентар Тип:
Целата еден
Најбрзо време на испорака:
3 (дена)
Применливи пол:
Машки
Горната Висина:
Голема помош
Единствен занает:
Viscose Чевли
Cortical карактеристики:
Горниот Слој Кожа

Најдобри понуди