Риболов За Заклучување Тока Нерѓосувачки Челик 5 Метри 5 Брави Синџир Жила Со Плови Живи Риби Заклучување Појас Риболов Справи Алатка Додаток

Риболов За Заклучување Тока Нерѓосувачки Челик 5 Метри 5 Брави Синџир Жила Со Плови Живи Риби Заклучување Појас

DEN 312.00
DEN 390.24
 

Тековен
Количина на стоки

Риболов за Заклучување Тока Нерѓосувачки Челик 5 Метри 5 Брави Синџир Жила Со Плови Живи Риби Заклучување Појас Риболов Справи Алатка Додаток Функции : збир на 5 заклучување swivels, риболов плови и тока. Тоа се решава проблеми на ставање на риболов во брод или shoreside кои често прават риба умре. Откако ќе го фати голема риба, користете риболов заклучување на фиксна со риба gills и потоа го ставаат на риба во вода, риба нема да умре. Плови дизајн, погодно да се подигне риба. Изработени од нерѓосувачки челик материјал, отпорен на seawater корозија. Карактеристики : Материјал : не ' Рѓосувачки челик + пена Вкупна должина : Околу. 5m / 16.4 ft Заклучување тока должина : Околу.14cm / 5.5 во Заклучување тока ширина : Прибл.4.5 cm / 1.8 во Тежина : 160g / 5.5 оз пакетот вклучува :
5 x Риболов Заклучување Токи
1 x Риболов Јаже
1 x Пловни Уред
1 x Пластична рачка

Други карактеристики

Позиција:
Океанот Рок Fshing
Со Backrest или Не:
No
Со Стигнале Нога или Не:
No
Род Материјал:
Други
Бренд Име:
SMART
Број На Модел На:
TL023
Род Должина:
1.8 m
Риболов Прачка Категорија:
Телескопски Риболов Прачка
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Должина:
Approx. 5m / 16.4ft
Тежина:
160g / 5.5oz
Тип:
Риболовен Прибор,други риболов алатки
Додатоци Тип:
Други Додатоци

Најдобри понуди