5pcs Toggle Менгеме Клип 27kg Одржување Капацитет Црвен ПВЦ Обложена се Справи со Хоризонтална GH-201 Брз Рака Алатка Тела Менгеме

5pcs Toggle Менгеме Клип 27kg Одржување Капацитет Црвен ПВЦ Обложена се Справи со Хоризонтална GH-201 Брз Рака

DEN 412.00
DEN 479.52
 

Тековен
Количина на стоки


5pcs Toggle Менгеме Клип 27kg Одржување Капацитет Црвен ПВЦ Обложена се Справи со Хоризонтална GH-201 Брз Рака Алатка Тела Менгеме Спецификација Име на Производ за да се Префрлате Менгеме Одржување Капацитет 27kg Модел GH-201 Бар Отвора 90° Справи со се Отвора 80° Вретено се Снабдува M4 x 27 Тежина 31g/pc Пакет 5pcs Toggle Менгеме
За повеќе Toggle Менгеме, ве молиме Кликнете на правото големина во следнава лист.

Други карактеристики

Број На Модел На:
201
DIY Материјали:
Металугрија
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Standard or Nonstandard:
Стандард
Употреба:
Други
Структура:
за да се префрлате менгеме
Име:
за да се префрлате менгеме
Модел:
GH-201
Тип:
Хоризонталната
Одржување Капацитет:
27kg одржување Капацитет
Употреба:
Брзо Ослободување Рака tool toggle менгеме latch
Пакет:
5pcs 201 toggle стеги

Најдобри понуди