500 Мешана Боја 8X3mm Колона Heishi Дрво Монистра~Дрвени

500 Мешана Боја 8X3mm Колона Heishi Дрво Монистра~Дрвени

DEN 168.00
DEN 191.52
 

Тековен
Количина на стоки


500 Мешана Боја 8 X4mm Круг Дрво Монистра~Дрвени
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
Модел Бр. wb04-2
КОЛИЧИНА за овој оглас : 500 компјутери
Состојба : Нова
Боја : Мешана Боја
Големина : прибл. 8мм во дијаметар X3-4mm во висина
Материјал : дрво Бои на она што ќе добиете може да бидат различни од фотографијата. боите не се толку мешани како фото

Други карактеристики

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Материјал:
Дрво
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Бренд Име:
finding4show

Најдобри понуди