Оригинални за Samsung S4 i9505 i9500 Гласно Говорник Измамник Кабел за Антена Покриваат Вистински

Оригинални за Samsung S4 i9505 i9500 Гласно Говорник Измамник Кабел за Антена Покриваат Вистински

DEN 128.00
DEN 180.00
 

Тековен
Количина на стоки


Бренд Нови за Samsung S4 Гласно Говорник
Овој оглас е за еден Говорник Ѕвончето за Samsung S4
Answer : ___________________________ Note : Меѓународни клиенти, ве молиме дојдете до дното за повеќе информации во врска со такси превозот.
Треба да го поправи вашиот Samsung Телефон?
Тука е замена на делови.
Бренд Нови Вистински Дел
Зачувај вашиот телефон и пари со користење на овие делови
Совршена Состојба. Никогаш не се користи.
100% Загарантирано дека ова НЕ е генерички клон!!
Компатибилност :
за Samsung S4
(I9500 | I545 | L720 | M919 | R970)
Пакетот вклучува : 1 * за Samsung S4 i9505 i9500 Гласно Говорник Измамник Кабел за Антена Покриваат Вистински

Други карактеристики

дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Samsung
Број На Модел На:
за Samsung S4 IV i9500 i545 L720 M919 R970
Бренд Име:
IPARTSFIXFIX

Најдобри понуди