25PCS/Многу 3х3.5cm Сјајна Месечина Поместена Applique Занаети за Деца Headwear Коса клип Додатоци

25PCS/Многу 3х3.5cm Сјајна Месечина Поместена Applique Занаети за Деца Headwear Коса клип Додатоци

DEN 239.52
 

Тековен
Количина на стоки


сјајна месечина поместена applique
Опис Боја : исто како големина на слика : 3х3.5cm Количина : потполно 25pcs можете да се спомене боја или да се меша бојата испратите radom ако цел вкупниот износ повеќе од нашата продавница ќе обезбеди ЕМС превозот од слободни. Направете Свој Занает
Ќе се понуди на рачно изработени поместена applique.Тие се толку
прекрасна кога украсување на вашата коса лакови,клипови,чанти,додатоци и сл...
уживајте во себе,уживајте во животот.....
Превозот
Ние само брод потврдените адреса предвидено од страна Зачувам. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Зачувам се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод.
1. Сите предмети ќе бидат испратени од страна на Кина, Воздухот е-пошта и ЕМС
2.кина пост треба 20~35days., понекогаш тоа ќе потрае подолго,
3.Ако потврда на приемот дојде време, pls не грижете се, јас ќе го продолжи времето на приемот.
Повратни информации
ако корисникот има ништо прашање,pls ве молиме контактирајте со нас.
Се надеваме дека ќе може да ни даде позитивни повратни информации . Ако не сте многу задоволни , pls ни e-mail одеднаш , велејќи дека нашиот недостаток , па ние може да го подобри континуирано нашата услуга и квалитет на производот . ние мислиме дека дефинитивно ќе ви даде задоволително решение побрзо ,вашето трпение и разбирање е прифатена во текот ние го подобруваме нашиот бизнис .
Ви благодариме за Прикажување на нашата продавница!

Други карактеристики

боја:
микс боја
Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Големина:
3x3.5cm
Стил:
Стап-На
Техника:
Appliqued
Број На Модел На:
SA3505
боја:
микс боја
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Точка име :
Месечината

Најдобри понуди