Рака-насликани Модерна Апстракт Ѕид Уметност Декоративни Небото Животинско Птица Палета Нож Маслото На Платно рачно изработени Птица маслени

Рака-насликани Модерна Апстракт Ѕид Уметност Декоративни Небото Животинско Птица Палета Нож Маслото На Платно

DEN 2154.00
DEN 4224.00
 

Тековен
Количина на стоки

Recommanded Слики Слика Информации
Da Fen Маслото Светот Слики Детали Ставка Име на Животните Маслото Материјал Квалитет Платно И Масло Стил Како што покажува Големина Како што е и секоја друга големина сакате Превозот Бесплатен Превозот во некои земји Рамка Без рамка, но може да се понуди ако бидете прашани Пакување Валани-до ОЕМ Да PS : Ние поддршка прилагодување.
Производот Ги Покажува
Ние поддршка посебни прилагодување
Можете да изберете или да понуди некоја слика што ви се допаѓа како позадина и испрати ми ја вашата животни е слика(или било која друга слика) , а потоа се чека за 10 дена , ќе го видите вашиот симпатична миленичиња слика се менува во уметнички дела .
Нашите Сликарство Материјал
Внимателни Пакување
Во принцип ,ние ги покрие сликарство со polyfoam и потоа се тркалаат тоа со тешко цевка во центарот на копчето , по што ние искриват тоа најмногу со пластика надвор да се задржи во добра состојба.
Компанијата Информации
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1,Е вашиот Маслото страна се насликани ?
A : Да,Нашиот сликарство се целосно рачно насликани од страна на нашите професионални уметници.
2,Како да се спакувате вашиот Маслото?
A : Нормално ,ние ги покрие сликарство со polyfoam и потоа се тркалаат тоа со тешко цевка во центарот на копчето , по што ние искриват тоа најмногу со пластика надвор да се задржи во добра состојба.
Повратни информации и Контакт со нас
1 .Ако не сте задоволни со оваа трансакција за било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Ве молиме да ни даде шанса да се потрудиме да го реши проблемот.
2 .Сите наши производи се проверува и пакувани во добра состојба пред пратката. Ако купени ставката што сте ја примиле е дефектен, ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО, ние ќе го решат тоа.

Други карактеристики

Големина (Инчен):
60x70cm, 70x80cm, 70x70cm, 80x80cm
Тип:
Масла
Предмети:
Животните
Рамка:
No
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Медиум:
Масло
Број На Модел На:
апстракт птица маслени
Стил:
Апстракт
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Бренд Име:
Huang Уметност
Поддршка База:
Платно
квалитет:
Висок
Место:
Dafen маслото село, Шенжен, Guangdong
Масло:
Здрава/enviromental/нема мирис
Употреба:
Почеток/hotel/бар/кафе/office/dinning сала итн
Попусти:
се обрне внимание на нашите ажурирани вести
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликање Големина:
различни големини
Обликот:
правоаголник
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Најдобри понуди