CopyCentre-232/238/245/255 тонер за ресетирање на чип за Xerox 232 печатач чип

CopyCentre-232/238/245/255 тонер за ресетирање на чип за Xerox 232 печатач чип

DEN 2227.20
 

Тековен
Количина на стоки


Превозот термини :
1.1% начин на Плаќање :
Т/T,Western Union Пакување :
Статички торба или зависи од вашето барање
Answer : ___________________________ Note : има два вида на кертриџ број. Ве молиме не заборавајте да ги проверите и да ми кажете вистинскиот ви треба.
За било какви прашања,ве молиме не двоумете се да ме контактирате.,Ltd, која е основана во 2002 година има млад и енергичен тим. Вашето мислење е навистина важно за нас , ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави голема повратни информации доколку не сте задоволни со нашата производ или услуга.
Го поздравуваме вашиот било истрага и цел во секое време!. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ви благодариме!
PACKGAING ДЕТАЛИ :
ИЗЛОЖБА НА СЛИКИ :
Шенжен Acro-шарени Technology Co. АМЕРИКА Fuser Module Страница Принос :
# Гаранција : понуда на 1 : 1 за замена на Неисправни : Помалку од 0. Или тоа нема да работи.
Повратни информации 1. Можам да ти пратам линк за да плати заедно.
Нашата гаранција за квалитет е 100% се врати, секогаш кога постои дефект на еден.
Или како вашите барања.
Трансакцијата термини :
Начин на плаќање :
Начин на плаќање : со Кредитна Картичка,Било Банкарски Трансфер,ЗАЧУВАМ, T/T, Western Union,Money Gram
Ние ќе брод вашата нарачка од 3 работни дена по приемот на вашата исплата. Ве молиме почекајте за тоа трпеливо.
Copy Centre-232/238/245/255 тонер за ресетирање на чип за Xerox 232 печатач чип
Производи спецификација :
Тонер Кертриџ Код :
109 R00773/ 109 R00752 Боја : Црна Функција : Нови Компатибилни Користат за печатач модел : Компатибилни Чип за Xerox Copy Centre-232/238/245/255, Work Centre-238/245/255/5135/5150/5632/5638/5645/5655/5735/5740/ 5745/5755/5845/5855/5865/5875/5890, Work Centre-Pro232/Pro238/Pro245/Pro255 N.
Квалитет на гаранција :
Ние тест чипови, еден по еден да се осигураме дека нашиот квалитет пред ние брод надвор чипови.
W e ќе се обидеме потрудиме да одговориме на сите ваши прашања и подобрување на дефект. Благодарам многу!
Ако ви треба добра итно, ве молиме обидете се да се избере Меѓународни патишта ( DHL, Fedex, UPS-от, EMS, ТНТ), кој трае околу 5-8 дена. Брод-time : ние ќе го испратите вашиот пакет од 1-3 дена, по добиено вашето плаќање. Ние нудиме бесплатно следење на број што е можно превозот надвор.

Други карактеристики

боја:
BK
Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Структура:
Тонер Кертриџ
Број На Модел На:
CopyCentre-232/238/245/255
is_customized:
Yes
Модел На Печатач:
CopyCentre-232/238/245/255
Кертриџ кодот:
109R00773/ 109R00752
Принос страница:
#
време на испорака:
1-3 дена по добивањето на уплатата

Најдобри понуди