Сребро Алуминиум во Тркалезна Форма Со Љубов, срцето DIY Голема Дупка Метал Монистра Spacer Murano Мушка Шарм Одговара За Пандора Шарм Хривнија

Сребро Алуминиум во Тркалезна Форма Со Љубов, срцето DIY Голема Дупка Метал Монистра Spacer Murano Мушка Шарм

DEN 298.00
DEN 330.72
 

Тековен
Количина на стоки

За превозот : 1,Цел $6,Слободни Кина Пост Регистрирани,САД ќе бидат Слободни по E-пакет Цел >$5.
3,Цел>$30,Ќе ги Ажурира E-пакет ако Земјата или Регионот E-пакет Поддршка.
4,Цел>$150,International Express,Некои Земји ажурирање Изразат кога Цел повеќе од $80.
Answer : ___________________________ NOTE :
Ако имате превозот обвиненија,ние ќе го промени тоа да биде бесплатен превозот во прв пат.
Љубезно ве потсетам : Ако е можно, ве молиме направете ја вашата нарачка и повеќе од $6(за САД повеќе од $5),ние ќе превозот со Регистрирани,можете да следење на сите начини,безбеден и брз

Други карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
AODUOLA
Број На Модел На:
BD160310H
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
0.002
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Монистра:
срцето монистра
Мушка:
метал монистра
легура монистра:
diy монистра
лабава монистра:
spacer монистра
сребро spacer монистра:
sliver Монистра
шарм монистра:
бесплатни монистра
Голема дупка Монистра:
буци монистра
шарм:
накит монистра
Шарм:
Писма Монистра
Надворешниот Дијаметар:
6*10mm

Најдобри понуди