10 Компјутери 250V 10A 3P Панел Планината C14 Машки Plug AC Приклучок Конектор

10 Компјутери 250V 10A 3P Панел Планината C14 Машки Plug AC Приклучок Конектор

DEN 368.00
DEN 387.36
 

Тековен
Количина на стоки

Име на производ Моќ Влезот Приклучок за Напојување 250 V 10 A Приклучок Тип IEC320 C14 Pin Број 3 Монтажа Големина 27 x 19 x 26mm / 1" x 0.75" x 1"(L*W*T) Монтажа Дупка Кол 4mm/ 0.16" Вкупната Големина 5 x 2.3 x 2.8 cm / 2" x 0.9" x 1.1" (L*W*H) Материјал Пластика, Метал Главната Боја Црна Пакет Содржина 10 x Моќ Сокети
Опис : C14 машки приклучокот, 3 pin терминали, црна трајни пластични материјали изградба, рамни pin дизајн, долго време за користење. Широко се користи во лабораторија опрема, фитнес опрема, индустриска автоматизација, опрема, итн.

Други карактеристики

DIY Материјали:
Електрични
Вози Стил:
Надворешни Хексадецимален
Завртка Тип:
Машина Завртки
Глава Стил:
Пан
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пакет:
Под 50Pcs
Број На Модел На:
/
is_customized:
Yes
Димензии:
M2*4

Најдобри понуди