Моден папокот Прстени 316L не ' Рѓосувачки Челик Dangle Пурпурна Dragonfly Лажни Папокот Тело Пирсинг Накит

Моден папокот Прстени 316L не ' Рѓосувачки Челик Dangle Пурпурна Dragonfly Лажни Папокот Тело Пирсинг Накит

DEN 305.00
DEN 321.12
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
JINGLANG
Материјал:
Кристал
Број На Модел На:
DQK0860
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Повод:
Ангажирање ,Подароци ,Партија ,Ballroom
Пакет:
OPP Пена Картон
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина (Копно)
Објектот Околу Големина:
32x15mm
Тежина:
4.10g
is_customized:
Yes

Најдобри понуди