Модерната Пеперутка Ѕвезди Деца Ѕид Налепници Азбука Персоналните Име Почетна Винил Уметност за Девојки и Момчиња Спалната соба Decals Дома Декор

Модерната Пеперутка Ѕвезди Деца Ѕид Налепници Азбука Персоналните Име Почетна Винил Уметност за Девојки и Момчиња

DEN 383.52
 

Тековен
Количина на стоки


Модерната Пеперутка Ѕвезди Деца Ѕид Налепници Азбука Персоналните Име Почетна Винил Уметност за Девојки и Момчиња Спалната соба Decals Дома Декор
Карактеристики :
1. Овие ѕид decals ќе биде совршен завршувањето на допир за вашето бебе е расадник, дете соба или дома декор.
2. Овие ѕид налепници може да биде лесно да се применуваат или да се отстранат, оставајќи нема остатоци на вашите ѕидови. 3. Сите DIY decals се разделени и изгледот може да се прилагоди за да одговара на вашиот простор.
4. Ако имате нешто на ум дека сакате да се стави тоа во реалноста, само пратете ни порака, Ние сме многу среќни да се направи СОПСТВЕН ДИЗАЈН.
* Сликата е за повикување само и НЕ може прецизно да го претставуваат вистинската големина.
Што Се Вклучени :
1. Пеперутки или ѕвездите ѕид налепници decals
2. Обичај име и почетна
3. Пренос на хартија
4. Лесно да се следат инструкциите
Големина на :
Име : 56cm широк, на висина според писмата.
Почетна : височина 45см
Бои :
Ве молиме да направите вашата боја на избор при купување, ако не постои право на бои за вашиот ѕид, ве молиме испратете порака на продавачот во КОМЕНТАРИ, ве Молиме референца боја шема.
Превозот И Наплата 1. Сите нарачки ќе бидат испратени во рок од 5 дена по фондови полагање безбедносната проверка од страна на aliexpress.com. Тоа е само продолжена поради празници. 2. Испорака време ќе биде од 10 до 60 дена редовно, ретко се случува повеќе од 90 дена за помалку земји. 3. Ние ќе бидат одговорни за сите во ред испраќање и квалитетот издавање наредби. 4. Корисниците мора да понудат точни примачот информации, инаку, клиентите треба да си дозволи загуба. 5. Клиентите ја преземе контролата на дестинација Земји Царина.

Други карактеристики

Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Бренд Име:
Kingsmile
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
MC1641102
Материјал:
Пластични
Симпатична Ѕид Налепница / Налепници / Decals:
Ѕидот Налепници за Деца Соби
is_customized:
Yes
ѕидот decals:
ѕидот decals за девојки
деца ѕид налепници:
ѕидот decals за девојки
Ѕидот налепница пеперутка:
пеперутка декорација
Функција:
деца ѕид налепници азбука
бебе соба:
бебе соба оркестарот
Уникатен Подарок за Деца:
Yes
Dropshipping:
Yes
во парк:
Yes

Најдобри понуди