LMDTK Нови 6cells Лаптоп со батерија За Portege M600 Сателитски U300 U305 ProU300 СЕРИЈА PA3595U PA3593U-БАС Бесплатен превозот

LMDTK Нови 6cells Лаптоп со батерија За Portege M600 Сателитски U300 U305 ProU300 СЕРИЈА PA3595U PA3593U-БАС

DEN 794.00
DEN 863.04
 

Тековен
Количина на стоки


PA3593 U-1 BAS PA3594 U-1 BRS PABAS111 PA3593 U-1 BRS PA3595 U PA3595 PA3595 U-1 BRS PA3594 U-1 BAS PABAS110
ЗА TOSHIBA Dynabook CX/45 C Dynabook CX/45 D Dynabook CX/45 E Dynabook CX/47 C Dynabook CX/47 D Dynabook CX/47 E Dynabook СВ M40 180 E/3 W Dynabook СВ M40 186 C/3 W Dynabook СВ M41 186 C/3 W Dynabook СВ M41 200 E/3 W Dynabook СВ M42 210 E/3 W Dynabook СВ M42 213 C/3 W Equium A100 Серија Equium A100-549 Equium U300 Серија Equium U300-15i Portege M600 Серија Portege M600-E320 Portege M600-E340 Portege M600-E360 Portege M601 Portege M602 Portege M603 Portege M606 Portege M607 Portege M609 Portege M612 Сателитски Про U300 Серија Сателитски Про U300-100 Сателитски Про U300-106 Сателитски Про U300-10 P Сателитски Про U300-10 Q Сателитски Про U300-10 U Сателитски Про U300-10 W Сателитски Про U300-10 Z Сателитски Про U300-116 Сателитски Про U300-11 K Сателитски Про U300-121 Сателитски Про U300-13 F Сателитски Про U300-13 O Сателитски Про U300-13 P Сателитски Про U300-13 R Сателитски Про U300-13 T Сателитски Про U300-13 Y Сателитски Про U300-142 Сателитски Про U300-143 Сателитски Про U300-148 Сателитски Про U300-14 A Сателитски Про U300-14 D Сателитски Про U300-14 R Сателитски Про U300-14 S Сателитски Про U300-15 B Сателитски Про U300-15 C Сателитски Про U300-15 D Сателитски Про U300-15 K Сателитски Про U300-15 L Сателитски Про U300-15 N Сателитски Про U300-15 W Сателитски U300 Серија Сателитски U300-102 Сателитски U300-10 M Сателитски U300-111 Сателитски U300-113 Сателитски U300-114 Сателитски U300-115 Сателитски U300-11 P Сателитски U300-11 Q Сателитски U300-11 V Сателитски U300-11 Z Сателитски U300-130 Сателитски U300-134 Сателитски U300-13 I Сателитски U300-13 J Сателитски U300-13 K Сателитски U300-13 L Сателитски U300-13 M Сателитски U300-13 N Сателитски U300-13 U Сателитски U300-13 V Сателитски U300-13 Z Сателитски U300-141 Сателитски U300-144 Сателитски U300-149 Сателитски U300-14 B Сателитски U300-14 K Сателитски U300-14 P Сателитски U300-14 Z Сателитски U300-150 Сателитски U300-151 Сателитски U300-152 Сателитски U300-153 Сателитски U300-154 Сателитски U300-159 Сателитски U300-15 A Сателитски U300-15 P Сателитски U300-15 Q Сателитски U300-15 S Сателитски U300-ST3091 Сателитски U300-ST3094 Сателитски U305 Серија Сателитски U305-S2804 Сателитски U305-S2806 Сателитски U305-S2808 Сателитски U305-S2812 Сателитски U305-S5077 Сателитски U305-S5087 Сателитски U305-S5097 Сателитски U305-S5107 Сателитски U305-S5117 Сателитски U305-S5127 Сателитски U305-S7432 Сателитски U305-S7446 Сателитски U305-S7448 Сателитски U305-S7449 Сателитски U305-S7467 Сателитски U305-S7477 Tecra М8 Серија Tecra М8-S8011 Tecra М8-S8011 X Tecra М8-ST3093 Tecra М8-ST3094

Други карактеристики

Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Компатибилен Бренд:
Toshiba
Батеријата Напон:
10.8 V/11.1 V
Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
LMDTK
Број На Модел На:
ЗА SatelliteU300 EquiumA100 Portege M600
боја:
Црна
Тежина:
310g
Батеријата клетки:
6 Клетки
димензија:
205*48*21 мм
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Капацитетот На Батеријата:
реалниот капацитет на 4000-4400mAh
лаптоп етикетата:
10.8 v/11.1 v 5200mAh
is_customized:
Yes
Производи Статус:
Акции

Најдобри понуди