Simthread Браун Серија Полиестер Компјутер Машина Везови Тема 500m*8 +12PCS Пластични Празни Bobbin Случаи Големина Светло Сина

Simthread Браун Серија Полиестер Компјутер Машина Везови Тема 500m*8 +12PCS Пластични Празни Bobbin Случаи

DEN 729.00
DEN 767.52
 

Тековен
Количина на стоки


Simthread Браун Серија Полиестер Компјутер Машина Везови Тема 500m*8 +12 PCS Пластични Празни Bobbin Случаи Големина Светло Сина
Почитувани Купувачот , ќе Добиете :
1.Предмет : Полиестер Везови Тема + Пластика Bobbins
2.Бренд : Simthread
3.Материјал : 100% Полиестер
4.Предиво Тип : Филамент
5.Предиво Грофот : 120d/2
6.Модел : Обоена
7.Количина : 8 Spools + 12 PCS
8.Должина : 550 Метри Секој Гајтанот
9.Тежина : 26g Секој Гајтанот + 2g /ЕЕЗ
10.Бои : Кафеава + Светло Сина
11.Употреба : Шиење , Везови.
12.Функција : Висок Сјај, Силна Сила, Мала Тежина, Еко-Пријателски .
Добредојдовте Да Ја Посетите Simthread Онлајн Продавница.
Simthread Co., Ltd, која е професионална тема производител и извозник, од Кина, кој посветува на подобрување и производство на високо-квалитетни машина везови нишка од 1990-тите. Имаме голем успех во Северна Америка, Австралија и Европа.Можете да ја посетите нашата веб-страница www.simthread.com за повеќе информации.
Нашите Главни Производи Се Подолу :
Полиестер Везови Нишка( Брат 40 бои/set, 61 бои/set,63 бои/set, Simthread 120/112 бои со 500m и 1000m на располагање),
Rayon Везови Нишка( 58 бои мини-кралот гајтанот, 432colors на кралот spools на располагање),
Металик Тема ( 13 бои, 32 бои мини-кралот гајтанот, 312 бои во акции),
Светат Во Темница Везови Нишка(500m ,1000m, 2500 метри ,3000m, итн.);
Prewound Bobbins( Големина L, А за повеќето везови машини)
Конец за шиење(конец за шиење боја сетови),
Пластични Bobbins
Боја Шема

Други карактеристики

Бренд Име:
Simthread
Техника:
Mercerized
Материјал:
100% Полиестер
Употреба:
Крстот Бод,Везови
Функција:
Ниска Намалување,Висока Температура Отпорни,Хемиски Отпорни,Абразија-Отпорни,Висока Издржливост,Еко-Пријателски
Шема:
Обоена
Предиво Тип:
Филамент
Тежина (g/топка):
26g
Предиво Count:
120D/2
Број На Модел На:
120D/2
is_customized:
Yes
Количина:
8 Spools + 12 КОМПЈУТЕРИ

Најдобри понуди