25pcs Тибетската сребрени приврзоци одговара Пандора шарм хривнија DIY pendant монистра dangle Шетач шарм за изработка на накит

25pcs Тибетската сребрени приврзоци одговара Пандора шарм хривнија DIY pendant монистра dangle Шетач шарм за

DEN 158.00
DEN 264.00
 

Тековен
Количина на стоки

Ние да се потрудиме да ја претставуваат нашата камења и накит прецизно. Ние наплата или размена на објект, ако тоа е пристигна оштетени или изгубени. pls waitting трпеливо. Тоа обично трае околу 10-30 дена да пристигне повеќето земји од Кина Пост воздух mail ако нема одложување на царинскиот. Ако некој објект е пристигна скршени, ве молиме да направите фотографија за да ни покаже колку е објектот оштетена па поради тоа не можеме да го подобри пакување во иднина. Повратни информации, Ние сме среќни да се разменат позитивни повратните информации. За некои области, и тоа може да потрае подолго, бидејќи се помалку чести на воздухот лет. Ве молиме не ни остави какви било негативни или неутрални повратните информации пред да ни се јавите за да го реши проблемот. Превозот на плаќање не се враќа. Ве молиме да ни остават сите позитивни повратните информации и сите "5 Ѕвезда" рејтингот, Ние ќе го прават истото за вас автоматски откако ќе ја доби позитивни повратни информации од вас. Или тоа може да го одложи на царинските или задоцнување во транзит. Тоа нема да помогне да се реши проблемот било побрзо од страна на напуштање негативни повратните информации, само се јавите на нашиот клиент професионален suppport може да ви помогне да се решат проблемите. Можете да ги комбинирате вашите предмети автоматски со кликнување на Ali Express ПЛАТИ СЕГА копчето во било која од вашите освои/затворен аукции.
Добредојдени се да ме контактирате доколку имате било какви прашања
Напомена : повеќето од цел ќе испратени во 48 часа по исплата потврди. Ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да ја врати стоката. се надеваме дека ќе може да се прифати. Понекогаш поради тоа што на осветлување & флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори, таму можни се мали варијации во бојата & слики може да изгледа посветла отколку на вистински објект. Слика може да се појави поголем на вашиот екран. На сликата прикажана е застапеноста на објектот ќе добијат слични еден(а) од достапните многу. Плаќање прифаќаме кредитна картичка / Трансфер / Moneybookersway/ Global Соберат/ Western Union/ World Pay онлајн и така натаму .

Други карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Спорт
Број На Модел На:
1
боја:
антички сребрен
Големина:
1 mm @
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Модел:
y1
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура

Најдобри понуди