50мл матирано стакло со сјајна сребрена притиснете пумпа шише ,лосион шише , Козметички Пакување,стаклено шише

50мл матирано стакло со сјајна сребрена притиснете пумпа шише ,лосион шише , Козметички Пакување,стаклено шише

DEN 1641.60
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
50ml
Број На Модел На:
PMGS-50
боја:
како Слика
Употреба:
САДОТ ЗА КОЗМЕТИЧКИ
Големина:
50МЛ
Материјал:
Стакло

Најдобри понуди