Топла продажба 110V & 220V lolly вафли куче maker_ француски производител на колбаси

Топла продажба 110V & 220V lolly вафли куче maker_ француски производител на колбаси

DEN 5279.52
 

Тековен
Количина на стоки


Различни Топла продажба 110 V & 220 V lolly вафли куче maker_ француски производител на колбаси
Име : вафли куче производител Модел No : FY-5 големина : 330x300x300mm Димензии : 420x395x320mm Volts : 110 V/ 220 V Моќност : 1500 W N/W : 8kg G/W : 10kg Стап количина : 5 Материјал : не ' рѓосувачки челик домување Термостат : 50~300 степен Храна големина : 140*35*15mm
ПОПУЛАРНАТА УЖИНКА ВО СВЕТОТ

Други карактеристики

Заменлив Плочи:
Сендвич Плочи
Функција:
Прилагодливи Термостат,Не-Стап Површината За Готвење
сертификација:
CE,RoHS
Напон (V):
220v
Моќност (W):
1500W
Моќност (W):
15000W
Напон (V):
220v

Најдобри понуди