Lusion Накит 2015 Нов Дизајн 4 Бои Европската Поп Личност Стил Студ Обетки За Жените Подарок 048

Lusion Накит 2015 Нов Дизајн 4 Бои Европската Поп Личност Стил Студ Обетки За Жените Подарок 048

DEN 75.36
 

Тековен
Количина на стоки


1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет.
2.Материјал : алуминиум 3.Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија 4.Пакет : opp кеси 5.Акции : во парк точка 6.Никел слободни и да Доведе слободни.
7.Ги задоволи Европските стандарди

Други карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
Lusion
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
SJ-EP48
is_customized:
Yes

Најдобри понуди