Водоотпорен дигитални Час Метар за трактор Морски АТВ Мотоцикл моторни санки џет ски КОСИЛКА за ТРЕВА РЛ-HM010A DC4.5-60V

Водоотпорен дигитални Час Метар за трактор Морски АТВ Мотоцикл моторни санки џет ски КОСИЛКА за ТРЕВА РЛ-HM010A

DEN 595.00
DEN 772.80
 

Тековен
Количина на стоки

Ако ви треба AC 86-230 V,ве молиме љубезно ве молиме оставете порака кога местото на цел. Повратни информации е многу важно,ние се надеваме дека ти може да ни се јавите веднаш пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации,така што можеме да се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни.
Уникатен Дизајн, Вклучувајќи : лесна инсталација, долг живот,не поларитетот,IP68 водоотпорен итн. Негативен фидбек не може да ги реши сите проблеми, ако не знаеме прашање.
Runleader се горди да го претстави новиот Водоотпорен РЛ-HM010 A LCD Час метар.
За Гаранција
1.
Времето Систем, Вклучувајќи : акумулира вкупен работи часа на ОБУЧУВАЧИ ,итн. Нормално, тоа ќе потрае 7-22 работни дена пристигне(Саб. Можете да го купите директно со кликнување на платформа. На час метар покажува вкупно часови акумулирано.
Тоа е идеално контра за било која апликација која бара сигурен пат одржување и сервис за одржување распоред е во мал простор како што градина уреди, на земјоделство, опрема, индустриски машини. Ако сте трговец, можете да ни испратите порака или контактирајте со нашиот Сервисен Центар, добра цена и нови производи предлози ќе бидат дадени. Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас за делумно/целосно враќање на средствата или замена на нашите трошоци. Кога ќе го примите објект и задоволни со производот, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД, ние ќе бидат високо ценети. & Јавен празник исклучени. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.
За Плаќање
1. или, можете да изберете да имате замена.Ве молиме пополнете ги заврши примачот име & испорака адреса & контакт информации. Ако не можете да се исходот веднаш по завршувањето на аукцијата завршува, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќање. Попуст ќе биде даден многу наскоро. & Сонцето. Доколку купите повеќе од едно парче во исто време, можете да изберете соодветен производ линк или контактирајте со нашиот Сервисен Центар.

Други карактеристики

Име На Модел:
РЛ-HM010A
Објектот Должина:
5.3cm
Материјал Тип:
ABS
Објектот Тежина:
60g
Објектот Ширина:
3.1cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Дијаметар:
3.7cm
Специјални Функции:
час метар
Бренд Име:
runleader
Објектот Висина:
2.7cm

Најдобри понуди