Прилагодливи Диносаурус Прстен на Животните Уникатен Гроздобер Накит Слободни Големина подарок идеја--12pcs/Многу(Антички Сребрен/Античкиот Злато 2 Бои)

Прилагодливи Диносаурус Прстен на Животните Уникатен Гроздобер Накит Слободни Големина подарок идеја--12pcs/Многу(Антички

DEN 866.00
DEN 1332.96
 

Тековен
Количина на стоки


"""""Нашите производи се со бесплатен превозот
Од Кина пост воздух mail за да ја испратите, треба 15 до 25 работни дена или така да пристигнат. Материјалот е силна и малку флексибилни.
Најновите Прилагодливи Диносаурус Прстен на Животните Уникатен Гроздобер Накит Слободни Големина подарок идеја12pcs/Многу(Антички Сребрен/Античкиот Злато 2 Бои Слободен Избор/Колокација)
Диносаурус Прстен На Животните Прстен Ретро Прстен Партија Прстен Мода Прстен Секојдневен Прстен
Antiqure Златен Прстен Antiqure сребрен Прстен, Подарок Прстен Жените Прстен Дама Прстен Заврши Прстен
Карактеристики :
Нов и висок квалитет. Било која големина помали или поголеми може да ја оштети прстен. Било која големина корекција треба да се направи внимателно, како да не се скрши прстенот
• Се надевам дека сакаат да не ја пропуштајте оваа објекти за вас или како подарок на вашиот сакан
"""""Нашите производи имаат krabičkách или специјални пакување, обезбедување на сигурноста на транспортот .
"""""Нашите производи да се обезбеди вашето задоволство
Ние ги поддржуваме сите понуди 100% задоволство гаранција, ако имате било какви не се задоволни може да се е-мејл со нас, или изберете наплата, ние ќе ве контактираме immediatel y
""""" Нашата плаќање и испорака
Ние ќе го испратите производот систем откако ќе ја потврдите вашата исплата во рок од 3-5 дена
Посредувањето е најдобро плаќање начин, ние обезбеди бесплатна испорака услуга, преку Кина пост воздух пошта обично трае околу 15 до 35 работни денови за испорака, исто така, може да се користи на други, можете да контактирате со нас
Ако сеуште не сте го доби очекуваниот период на време, пред било неутрален/негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им понуди помош
"""""Контакт со повратни информации
Ако имате било какви прашања или да побара ви треба мојата помош, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на интернет или оставете порака на нас, ние ќе биде многу среќен да се обезбеди поддршка, со најбрзо време да ви одговори
Вашето задоволство е наша најголема удобност, ние ќе заврши на нарачката на купувачите позитивни повратни информации, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме запомнете да ни остави позитивен фидбек и 5 бодови оценка
Ако ние не можеме да дозволиме да се чувствуваат задоволни со производот или услугата, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни или неутрални или резултат препишување е 1 или 2, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите потреби, да те направи среќен шопинг искуство.

Други карактеристики

Прстен Големина:
Променливи во големина
Метална боја:
Античкиот Злато Позлатен, Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
2mm
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Стил:
Повик/Спортски
Број На Модел На:
R
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
DANGGAO
Метали Тип:
Цинк Легура
Повод:
Годишнина
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Животните
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Унисекс
Функција:
Среќен

Најдобри понуди