50pcs Нови & Вистински Висок Квалитет SMD SMT Електронска Компонента Мини Складирање Кутија Висок Квалитет и Практични Накит Storaged Случај

50pcs Нови & Вистински Висок Квалитет SMD SMT Електронска Компонента Мини Складирање Кутија Висок Квалитет

DEN 509.00
DEN 535.68
 

Тековен
Количина на стокиЗабелешка : Кажи ми која боја сакате, или јас ќе ја испрати Зелена .
Опис : Автоматски се отвораат со кликнување на контрола се Отвора 90 степени за лесно acces се Заклучува автоматски кога се турка надолу Предлози за чување I. C., чип форма кондензатори и отпорници, мали завртки, навртки, подлошки и заклучување подлошки итн Посебно дизајнирани профили на четири страни на кутијата се обезбеди безбедна конекција со други кутии од истиот вид на Боја : Бела, Жолта ,Сина ,Зелена ,Розова Големина на : 32.7*26*21.5 мм
Пакет Содржина : 1 x 50 компјутери на SMD Компоненти Кутии
Ако ви треба уште повеќе димензии да бидат избрани, ве молиме побарајте на овој линк да се најдат на овој Комплет.
http : //www.aliexpress.com/store/product/1-set-24-pcs-SMD-SMT-IC-Electronic-Component-Mini-Storage-Box-and-Practical-Jewelry-Storaged/1762106_32784179053.html?spm=2114.12010608.0.0.Whsq84

Други карактеристики

Бренд Име:
ЕК Купување
Тип:
Регулатор На Напон
Напон:
Висок Квалитет на smd smt кутија
Состојба:
Нови
is_customized:
Yes
Моќ Дисипација:
Складирање кутија
Температурата На Работа:
Електронска Компонента Мини Складирање Кутија
Примена:
Мини Складирање Кутија

Најдобри понуди