Нова Пролет Висок Квалитет Бренд Родиум позлатен Циркон Хривнија Sapphir пурпурна Гем Кубни Циркони црвен Тенис Накит За Жените

Нова Пролет Висок Квалитет Бренд Родиум позлатен Циркон Хривнија Sapphir пурпурна Гем Кубни Циркони црвен Тенис

DEN 467.00
DEN 666.72
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Метална боја:
Родиум Позлатен
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Prong поставување
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
18cm
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Геометриски
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Метали Тип:
Родиум позлатен
Главниот Камен Боја:
Виолетова
Техника:
Рачно изработени
квалитет:
ААА
Округот:
Кина
Должина:
7INCH

Најдобри понуди