Прирачник шеќерна трска морнар, од не ' Рѓосувачки челик Шеќерна трска морнар/шеќерна трска морнар екстрактор со најдобар квалитет

Прирачник шеќерна трска морнар, од не ' Рѓосувачки челик Шеќерна трска морнар/шеќерна трска морнар екстрактор

DEN 8640.00
 

Тековен
Количина на стоки


Прирачник шеќерна трска морнар
Спецификација :
Име
Шеќерна трска морнар
Тежина
16.8 kg
Пакет Големина
22.5*22.55*47.5 cm
Материјал
304 од не ' Рѓосувачки челик
Се хранат кутија
D : 11.2cm/h : 9.5cm
Карактеристики :
1, материјалот е од Нерѓосувачки челик;
2, Може да се стави поголем apple или 5-8 10cm трска еднаш;
3, за Да се притисне на автентични овошен сок, околу 70%-80% одвод на вода;
4, Стискаш на шеќерна трска, портокали, јаболка и друго овошје и зеленчук.

Други карактеристики

Обликот на Полнење Порта:
Круг
Домување Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Димензии (L x W x H (Инчи):
22.5*22.5*47.5 cm
Напон (V):
220v
Тип:
Близнаци-Опрема (Triturating) Морнар
Брзина На Вредноста:
упатство
Поставување Метод:
Рачни
Полнење Порта Форма:
Круг
сертификација:
CE
Функција:
Автоматско Пулпа Исфрлање,Цедењето,Мешајќи
Оценка (Вртежи Во Минута):
Капацитет:
500-1000ml
Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
SJ-ZX
Пулпа Сад Волумен:
0.5 L-1L
Моќност (W):
mannual
Стил:
сок extractor

Најдобри понуди