2x Бела Festoon Canbus 31MM 41mm 4SMD 5050 LED Грешка Слободни Автомобил Купола светлина, Крушка Светилка 211-2 212-2 Со Топлина Мијалник

2x Бела Festoon Canbus 31MM 41mm 4SMD 5050 LED Грешка Слободни Автомобил Купола светлина, Крушка Светилка 211-2

DEN 82.00
DEN 144.00
 

Тековен
Количина на стоки


На оваа аукција е за 4 парчиња на ГРЕШКА СЛОБОДНИ 31mm,41mm 4-SMD LED БЕЛИ СВЕТЛА. Овие светилки е изградена во Can-bus оптоварување отпорници. Овие отпорници се направени за Европски автомобили, како што се, на Audi, B M W, Mer ја препушта-Бен z, P o r s c h e или "ФОЛКСВАГЕН". Овие светилки нема да предизвика било кој компјутер грешка на табла.
овие LED светла ќе одговара на многу други возила .
LED Type : SMD 5050 (5mm×5мм), 3 Чип
LED П'ty : 4 LED
LED боја : Чиста Бела
Напон : 12 V само
Температура на бојата : 6000 K
Животниот век : 60,000 часа
големина 41mm : Ширина : 12mm Должина : 41mm
Пакет Се Вклучени :
2 парчиња X 4 SMD Бела LED сијалица

Други карактеристики

Емитуваат Боја:
ГОЛЕМИНА 31MM, ГОЛЕМИНА 41MM
Температура На Боја:
6000K
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Тип На Објект:
Куполата Светлина
Интерфејс Тип:
Festoon-41mm
Wattage:
2w
Објектот Тежина:
4g
Бренд Име:
AORUNYEBAO
Име На Модел:
6413, 6429, 12844, DE4410
Боја:
Големина:
31mm , 41mm Festoon(1.61 инчи)
Производителот Дел Број:
LED Type:
Автомобил Производител:
BMW
Тип Socket:
Двоен Врв
Надворешни/Внатрешни Работи:
Внатрешни Светла
За Автомобил Светилка:
Куполата Светлина

Најдобри понуди