Mytys Злато Мрежа Кристал Круг Pendant Ѓердан Solitaire Pendant Изјава Ѓердан Pendant Накит GP Моден Додаток CN341

Mytys Злато Мрежа Кристал Круг Pendant Ѓердан Solitaire Pendant Изјава Ѓердан Pendant Накит GP Моден Додаток

DEN 565.00
DEN 941.28
 

Тековен
Количина на стоки


Mytys Злато Мрежа Кристал Круг Pendant Ѓердан Solitaire Pendant Изјава Ѓердан Pendant Накит GP Моден Додаток CN341
Цел Износ под $5 send via Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус нема следење на информации

Други карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
CN341
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
MYTYS
Обликотшема:
Круг
Приврзоци Тип:
Solitaire
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар

Најдобри понуди