Еден Сет Плус Еден Б.К Компатибилни, Мастило кертриџ За LC3029 XXL , За Брат MFC-J5830DW MFC-J5930DW MFC-J6535DW MFC-J6935DW итн

Еден Сет Плус Еден Б.К Компатибилни, Мастило кертриџ За LC3029 XXL , За Брат MFC-J5830DW MFC-J5930DW MFC-J6535DW

DEN 2352.00
 

Тековен
Количина на стоки


Објектот Вклучуваат :
Еден Сет Плус Еден Б.К Вкупно 5 парчиња Касети
LC3029 XXL Компатибилен Касети Црна * 2
LC3029 XXL Компатибилен Касети Магента * 1
LC3029 XXL Компатибилен Касети Синозелена * 1
LC3029 XXL Компатибилен Касети Жолта * 1
ЉУБЕЗНО ПОТСЕТУВАЊЕ :
Почитувани купувачи :
на poduct ние се продаваат strickly следи подолу параметар ,
пред да се направи исплата , ве молиме осигурете се дека имате прочитате подолу параметар форма
да aviod одберете погрешен Кертриџ ,повеќето важни информации што треба да се обрне внимание за е кертриџ број ,ве молиме да се обезбеди кертриџ број е иста како и вашата машина
Модел
Компатибилен кертриџ За LC3029 XXL Тип компатибилен касети Функција Флуентност , не-затнување , XL јачина на звук . бои Б.К C M Y пакување најголемиот Дел Пакет за Сертификација ISO9001 : ISO14000 SGS Одговараат кертриџ
LC3029 XXL ЦРНА
LC3029 XXL СИНОЗЕЛЕНА
LC3029 XXL МАГЕНТА
LC3029 XXL ЖОЛТА Потекло Zhuhai ,Guangdong , Кина Волумен 65 ML Б.К., 18 ML C M Y Забелешка Rmove жолта лебл пред да ја инсталирате . Одговараат на машина
Брат MFC-J5830 DW
Брат MFC-J5830 DW XL
Брат MFC-J5930 DW
Брат MFC-J6535 DW
Брат MFC-J6535 DW XL
Брат MFC-J6935 DW
итн..
(Јужна и Norht Америка Пазарот)

Други карактеристики

Тип:
мастило кертриџ
Број На Модел На:
Компатибилен -BR3029-05
боја:
C,M,Y,K
Компатибилен Бренд:
Брат
Бренд Име:
ШАМПИОН НЕБОТО
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Компатибилен Бренд:
Брат
Обоени:
Yes
Производот:
компатибилен касети
одговараат на касети:
Одговараат За Брат LC3029XXL
одговараат на машина :
Одговараат за Брат MFC-J5830DW/MFC-J5830DW XL/MFC-J5930DW/MFC-J6535DW/МФ
чипови:
Со XL чипови
вредност пакет:
Еден сет Плус Еден Б.К.

Најдобри понуди