Најновите Помине Уметност Фолија Налепница За 800-1100pcs Помине Уметност Метал Decals Снегулка Серија Метален Налепница Декорација 290060

Најновите Помине Уметност Фолија Налепница За 800-1100pcs Помине Уметност Метал Decals Снегулка Серија Метален

DEN 122.00
DEN 148.80
 

Тековен
Количина на стоки


Материјал : Цинк Легура
Големина : Години : 5mm
Конверзија : 1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Објектот Useage : Помине уметност DIY
1.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи,можете да ни e-mail,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
2. Ако вашиот вкупен износ над 200 во оваа продавница на едно време,ние ќе брод од страна на EMS или DHL за слободни. можете да изберете кина пост, но ние ќе брод од страна на EMS или DHL ако во текот 200
3.Ако не сте добиле предмети во месецот или оштетени предмети на патот.Ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас.
Објектот Слики

Други карактеристики

Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Количина:
Околу 1000 компјутери
Големина:
about 5x5mm,4x3mm
Тежина:
5g
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Ywbeads
Број На Модел На:
290060
боја:
ЗЛАТО,СРЕБРО.
Количина:
за 1000pcs
Употреба:
Помине уметност
Обликот:
снегулка
квалитет:
Висок квалитет
Тежина:
About 5g
Стил:
Моден

Најдобри понуди