Ѕидот Налепници Табла налепници деца цртеж Винил играчка Chalkboard 60*200CM

Ѕидот Налепници Табла налепници деца цртеж Винил играчка Chalkboard 60*200CM

DEN 384.00
DEN 767.04
 

Тековен
Количина на стоки


Ѕидот Налепници Табла деца цртеж Винил играчка Chalkboard со 5 креди
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Лесно Пренослив и repositionable за разноврсна употреба
Брише чисти; одлични за чести пораки или цртање
Забава и издржлив
Големина : 200cm x 60cm
Материјал : Винил
Боја : Црна

Други карактеристики

Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
2015012
Класификација:
За Ѕид
Тема:
Знаци
Сценарија:
Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Материјал:
ПВЦ
Бренд Име:
HOCHANNELME
Ѕидот Налепници:
Yes
табла:
Yes
деца цртеж играчка:
Yes

Најдобри понуди