Liislee Автомобил Rear View Camera За Mazda 3 Mazda3 Седан 2013~2015 Година / Назад Камерата / HD CCD РКА NTST PAL / Табличка Светлина ОЕМ

Liislee Автомобил Rear View Camera За Mazda 3 Mazda3 Седан 2013~2015 Година / Назад Камерата / HD CCD РКА NTST

DEN 853.00
DEN 1185.60
 

Тековен
Количина на стоки

4) Middel Исток земји купувачи, ве молиме мора да остави P. со добра водоотпорен функција.Баланс На Белата Боја : Auto 13.0 Vpp, 75 Ohm 12.Напојување : DC 12 V 3. Купувачи ве молиме да бидете трпеливи да се чека на пакети, тоа е подобро да се оди во вашата локална скопска за да ја проверите пакет директно ако не добиете за 30 дена.Видео Кабел Должина : околу 6m Цена & Пакет се вклучуваат : 1 x CCD ЧИП Автомобил Rear View Camera 1 x 6 M видео кабли и 1 M Моќ Cable (поврзување со tailight моќ) 1 x упатство за Инсталација Жици Дијаграм
За Плаќање :
Ние ги прифати повеќето од најпопуларните методи за плаќање Преку Ali Express ЗАЧУВАМ . Се врати и Гаранција Ние специјално ветување сите купувачи сите наредби 1 година "безусловна врати" политика за сите наши задна камера. 6) Ние не брод на било која APO/FPO адреси. Се реши ова прашање на лош автомобил Задните гледате ефектот, може да им помогне на паркинг и намалување на инциденти и несреќа. 5) Блискиот Лесно Земји, Африкански Земји , ве молиме изберете ARAMEX превозот начин. Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание. 1) Ние обично брод со Бесплатен Превозот / Пост Регистрирани Воздух Mail , DHL, EMS, ARAMEX - Тоа е за Купувачи. Систем : внатрешни 9.High-definition и 170 степен широк гледање агли 2.

Други карактеристики

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Бренд Име:
Liislee
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS

Најдобри понуди