HSP 02002 Шок Апсорбер За 1:10 РК На Патот Автомобил Резервни Делови

HSP 02002 Шок Апсорбер За 1:10 РК На Патот Автомобил Резервни Делови

DEN 384.00
DEN 427.20
 

Тековен
Количина на стоки


Вие сте добредојдени да не контактирате во мојот Trade Manager порака. (негативна повратна информација НЕ е мудро решение за решавање на било какви проблеми)
Ако планирате да ни даде неутрален/негативна повратна информација/Ниска оценка повратни информации, бидејќи на вашата лоша купување искуство со нас, ве молиме контактирајте со нас во секое време, па како да се прочисти вашето незадоволство и да го решат проблемот. Ве молиме да се избегне контакт со нас преку е-пошта како Trade Manager порака е најдобар начин да се заштити и на двете страни.
ако нема плаќање пристигне во 7 дена по објект завршен. Ние да се потрудиме да ги задоволи вас.
Сите предмети се испраќаат во рок од 48 часа од добивањето на плаќање
(не вклучувајќи и викенди и државни празници)
Време на испорака околу 8-25 работни дена да повеќето земји :
10-45 дена да Обединетото Кралство
6-45 дена да Австралија
8-25 дена за САД
10-45 дена да повеќето земји во Европа
3-5 недели во Италија /Канада Како врв на превозот, времето за испорака е зголемен во некои области
Сите се врати ставки мора да се врати во 3 дневна смета од денот на доставувањето и Известување нас преку aliexpress порака во 2days смета од денот на доставувањето.
Ако имате било какви прашања ве молиме да користите ebay Пораки да контактирате со мене
.
Без побарувања на сите штета на објектот outerbox предизвика од страна на превозот couriers. Ние ќе ви одговори да што ПОБРЗО преку Trade Manager порака.
Ако неисправни предизвика со Човечки оштетувања, оштетувања од вода, заспивам штета и во correctable користење, сите поправка цена го носат на купувачот.
Ние брод во светот со рамна стапка на превозот од China Post Воздух mail.
За пари гаранција за враќање : такси превозот и осигурување надоместоци се неповратни, и таму е 10% restocking надоместоци кои се применуваат за сите пари гаранција за враќање во било која причина. Ние ќе ви помогне во секој можен начин И имаат за цел да одговори на сите пораки во рок од 24-48 часа.
Ако би сакале да се промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас ВЕДНАШ по уплатата. Во случај дека не сте задоволни со трансакцијата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас за решавање на сите прашања има пред да замине повратни информации.

Други карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Автомобили
Алатка Материјали:
Алатки
Материјал:
Пластични
РК Делови и Accs:
Директорот Оска
Надградба На Делови/Додатоци:
Шок Апсорбер
Број На Модел На:
02002
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Шок Апсорбер За
Скала:
1

Најдобри понуди