4 String ЕЛЕКТРИЧЕН БАС ГИТАРА МОСТ во ЦРНА ВИСОКА МАСА ОПАШКА ПАРЧЕ ЗАПРЕ БАР

4 String ЕЛЕКТРИЧЕН БАС ГИТАРА МОСТ во ЦРНА ВИСОКА МАСА ОПАШКА ПАРЧЕ ЗАПРЕ БАР

DEN 475.20
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Број На Модел На:
Мост
Тип:
Мост
Бренд Име:
Edelweiss

Најдобри понуди