Полиестер Пред-Рана Машина за Шиење Bobbin Тема Филамент 135m *12PCS /Полнење со Деликатна Складирање Кутија , Големината НА ,75D/2, Црна

Полиестер Пред-Рана Машина за Шиење Bobbin Тема Филамент 135m *12PCS /Полнење со Деликатна Складирање Кутија

DEN 287.52
 

Тековен
Количина на стоки

Пред-Рана за Шиење Везови Машина Bobbin Тема Полиестер Пред Полни Bobbin Тема 135m* 12 /Полнење со Деликатна Складирање Кутија ,75 D/2 ,Црна Почитувани купувачот , ќе добиете : 1.66 /многу
парчиња / многу
Топла Продажба на Разновидниот Rayon Viscose Машина Везови Тема Филамент Боење Бои Rayon Тема 800m *14 ,Бесплатен Превозот US$ 49., Ltd, која е професионална тема производител и извозник, од Кина, кој посветува на подобрување и производство на високо-квалитетни машина везови нишка од 1990-тите.Материјал; 100% Poloyester 4.99 /многу
парчиња / многу
MS Златен и Сребрен Сјај Тема Или Тема Филамент За Вез, Плетење , 3500m * 4, 100g Секој Гајтанот Бесплатен Превозот САД$ 32.Бренд : Simthread 3.Должина : 135m Секој 6.Предмет : Bobbin Нишка 2.99 /многу
парчиња / многу
Нови Пристигнувањето Полиестер Машина за Шиење Везови Тема Филамент Прозрачна Тема Месечината Светлосна Нишка 500m*5 Бои , Еко-Пријателски US$ 19.Употреба : Шиење , Везови итн.88 /многу
парчиња / многу
Жешка Нов Полиестер Машина за Шиење Конец за Шиење ,Quilting DIY ,200 Дворови*39 Мешани Бои , 40-ти години/2 гајтанот , Бесплатен Превозот САД$ 10. Нашите bobbin темата е погоден за повеќето машина како што е подолу : Babylock Претпријатие BNT10 & BNT10 L Везови Професионални EMP6, BMP6, BMP8 & BMP9 Ellageo (ESG2, ESG3) Ellure (ESL) Esante (ESE2) Espire (ESP) Јане (BL500 A) Quilter Изборот на Про (BLQP) Издржливост 6 Игла (BND9) Bernette Деко 350 & 650 (од Брат) Bernina Artista 165, 170, 180, 185 QEE, 200 E, 630 E, 640 E Аурора 430 QEE, 440 QEE Деко, 300, 500, 600, 930 Брат CS-8072 PC-2800, 3000, 6000, 6500, 7000, 7500, 8200, 8500 D ЈП-100, 150, 150 V, 170 D, 200, 300 S, 400 D ПР-600, 600 II, 620, 1000 КС-1000, 1250, 2200, 2300, 2500 ULT-2001, 2002 D, 2003 D Husqvarna Викинг Дизајнер јас, Ватенка Designer II Викинг Platinum 950 E Викинг Дизајнер SE Зголеми Викинг Скандинавија 400 (Роуз) Janome MB-4 Juki TL-98 Pfaff Креативните 2170, 2144, 2134, 2124 2140, 7570, Креативна Визија Викинг Дизајнер I, II, SE, Викинг се Издигна Бел 3300, 4400 Добредојдовте Да ја Посетите Simthread Онлајн Продавница.Функција : Светлина , се одвива непречено ,Високо Сила , Ниски Shrinkable , Добри Перформанси.88 /многу
парчиња / многу
Топла Продажба Simthread 9 Spools Б Металик / Полиестер Шиење Везови Машина Bobbin Конец , 500m*9 Бои , Бесплатен Превозот САД$ 28.99 /многу
пакети / многу
Пластични Празни Bobbin Случај Кутија За Брат Janome Пејач Машина за Шиење 25 PCS /Полнење Со Bobbin Гајтанот Складирање ,Светло Сини Бои US$ 4.

Други карактеристики

Бренд Име:
Simthread
Техника:
Mercerized
Материјал:
100% Полиестер
Употреба:
Плетење,Шиење,Капчиња,Крстот Бод,Везови,Рачно Плетење,Ткаење
Функција:
Водоотпорен,Еластична,Ниско Ниво На Намалување,Висока Температура Отпорни,Хемиски Отпорни,Абразија-Отпорни,Висока Издржливост,Еко-Пријателски
Шема:
Обоена
Предиво Тип:
Филамент
Тежина (g/топка):
2.2 g
Предиво Count:
75D/2
Број На Модел На:
Големина На
боја:
Црна
is_customized:
Yes
Количина:
12 компјутери

Најдобри понуди