Бесплатен Превозот Дијаметар = 10см 8pcs/пакет Стакло Свет Терариум Вазна, Убава Домашна Декорација Виси Стакло Терариум

Бесплатен Превозот Дијаметар = 10см 8pcs/пакет Стакло Свет Терариум Вазна, Убава Домашна Декорација Виси Стакло

DEN 2351.04
 

Тековен
Количина на стоки


Стакло Терариум
- вазна и риба сад
* Јасно Стакло Материјал се со една мала дупка
* Дијаметар = 10см
* Други димензии : дијаметар = 8cm 10cm 12cm 15cm
Производот Се Покаже

Други карактеристики

Стил:
Модерна
Материјал:
Стакло & Кристално
Големина:
M
Функција:
Tabletop Вазна
Број На Модел На:
BT041508
is_customized:
Yes

Најдобри понуди