Палета нож сликање портрет Палета нож Лице Маслото Impasto слика на платно ѕид уметност Рака насликани Francoise Nielly

Палета нож сликање портрет Палета нож Лице Маслото Impasto слика на платно ѕид уметност Рака насликани Francoise

DEN 2640.00
 

Тековен
Количина на стоки


Производ Детали : Производ : Улична Уметност, Поп Уметност на платно hight Квалитет, Големина : Подолу големина не може да се испраќаат од страна на Кина Пост.Така цената не вклучува shippment такса.Ве молиме изберете друга логистичка (ние ја поддржуваме било која големина сакате,ако треба customed големина,ве молиме контактирајте со мене) Структура : Не, платно само Медиум : маслени бои или акрилик(пропилен) Пакување : Галерија заврши пакување, покриени со пластична слоеви, валани со меур кеси и го стави во цевка за Олово Време : Зависи од квантитетот.
1. Количина
2. Количина помеѓу 10 и 100 парчиња/групи : 7 - 15 дена
3. Количина над 100 парче/групи : 15-20days Нашата Компанија : Шенжен Yinjin Trading Co. Ltd специјализирана во рака-насликани масла (Бренд е Eazilife). Искусни уметници од Dafen Сликарство Село или Xiamen Wushipu Сликарство Село ви овозможи со high-end и прва класа уметнички дела.
Производот Се Покаже :
Поп-Арт маслото :

Други карактеристики

Големина (Инчен):
16x16, 18x18, 20x20, 24x24, 28x28, 36x36, 32x32, 48x48
Материјал:
Лен
Тип:
Масла
Медиум:
Масло
Обликот:
Плоштад
Стил:
Апстракт
Предмети:
Портрет
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликање Големина:
60x80
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Најдобри понуди