Druzy Кристал Geode Кварцен Камен Монистра, 15mm Виножито Камења Ѓердан, Врвот Drilled Кристал Столбови, ААА Квалитет Накит

Druzy Кристал Geode Кварцен Камен Монистра, 15mm Виножито Камења Ѓердан, Врвот Drilled Кристал Столбови, ААА

DEN 565.00
DEN 614.40
 

Тековен
Количина на стоки

Ако ви треба брз начин, ве молиме изберете EMS, DHL, UPS-от или ТНТ, тоа ќе потрае 3-5days на пристигнување, addtional товарни цена е 20 ДОЛАРИ. Како враќање на омраза предмети во добра состојба, купувачот треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени за испраќање надвор.
Објектот во слики е точно оној што ќе ја добие. Сите производи ги нудиме се целосно рачно изработени и ние сме секогаш на mession да го води тренд на накит пазарот. Објектите обично трае 10-30 ден е да се пристигне во повеќето земји. Ве молиме оди со нас !
Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
CL0107
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Никој
Приврзоци Тип:
Лизгајте

Најдобри понуди