Моден Унисекс Панк Kera Streampunk Visual Kei Готски краток Мода Јакна Грб

Моден Унисекс Панк Kera Streampunk Visual Kei Готски краток Мода Јакна Грб

DEN 5904.00
 

Тековен
Количина на стоки


Објектот вклучуваат : еден краток капут
Материјал : pu100%
Машки M,L,XL,XXL,3 XL
Ние сме Азија големина,ве молиме мерка себе за да го изберете вистинскиот големина,ако може да не се сигурни што големината да се,можете да ме контактирате за помош.
тоа е облека е мерења,не тело мерења.
Данок
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување.
Испорака
1.Пратката во 2 работни дена по расчисти исплата.
2.Ние се испраќаат од страна на Кина поштата Воздухопловната со следење на број.
САД,Австралија,Канада,Азија : Пристигна во околу две недели.
други : за 3-4 недели.
3,Ако треба објектот желни може да се е-мејл мене за ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА,различни земја различни трошоци.
Политика На Враќање
ние accpet се врати во 14 дена по пристигне вас.може да се е-мејл мене за враќање адреса.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи
Стил:
Моден
Број На Модел На:
Y254
Дебелина:
Стандард
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Шаблон Тип:
Цврста
Монтажни Дел:
Никој
Јака:
Turtleneck
Тип:
Редовни
Маскирани:
No
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Декорација:
Патентите
Бренд Име:
ПАНК РИТЛА
Ткаенина Тип:
Broadcloth

Најдобри понуди