LED Вдлабнати Осветлување над креветот читање глобална напојување за AC100-240V Квалитетни Компоненти Домот Хром Финиш DC 12V 24V достапна ако барањето

LED Вдлабнати Осветлување над креветот читање глобална напојување за AC100-240V Квалитетни Компоненти Домот

DEN 1223.52
 

Тековен
Количина на стоки


Важно Известување!!!
1.Љубезно ве молиме, известете го очекува боја температура додека да нарачате, W рака Бела(2700 K+300 K), Природата Бела(4100 K±300 K) или Кул Бело(6000 K±300 K)? Volts?
2.Возачот одделени од ламбата и спрејот, тоа треба да се наоѓа во внатрешноста на ѕидот.
Ве молиме да се провери и потврди доколку се достапни да accomondate на возачот пред да го купите, Не се препорачува за бетонски ѕидови!
LED Вдлабнати Осветлување над креветот читање глобална напојување за AC100-240 V Квалитетни Компоненти Домот Хром Финиш DC 12 V 24 V достапна ако барањето

Карактеристики :
1.Железо+алуминиумски тело,полиран хром финиш
2.Вклучување-Исклучување на backplate
3.Температура на бојата : топло бела(3000 K+ 300 K),природата бела(4100 K±300 K) или кул бело(6000 K±300 K)
4.Излез : DC3-5 V, Постојан Струја 0.7 На
5. Со 1 парче 3 W LED, Зрак агол : 30degrees
6.Возачот одделени од ламбата и спрејот, тоа треба да се наоѓа во внатрешноста на ѕидот.
Ве молиме да се провери и потврди доколку се достапни да accomondate на возачот пред да го купите, Не се препорачува за бетонски ѕидови!
7.'Рѓа Доказ Премачкување
8.Ултра тенок база
Примена :
Headboard, Премин/Aisle, пред Огледало, Ѕидното сликарство, Кабинет Осветлување
во Хотелот/Станбени и RV/Motorhome/Јахта/Брод

Други карактеристики

Wattage:
3W AC100 to 240V, 3W DC24V, 3W DC12V
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K) Природата Белата(3500-5500K), Кул Бело(5500-7000K)
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Стил:
Современа
Напон:
220V,110V,24V,12V
сертификација:
CE,RoHS
Осветлување Област:
1-3square метри
Гаранција:
2 години
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Бренд Име:
TopocH
Примена:
Кревет Во Соба
Сенка Тип:
Shadeless
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Карактеристики:
Спалната Соба/Студија Осветлување
Сенка Ветер:
До & Долу
Број На Модел На:
ПСД-C01303B
Техника:
обложено
Тело Материјал:
Алуминиум
Инсталација Тип:
Ressessed Во
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
Број на извори на светлина:
1
База Тип:
Никој
Напон:
100-240V
Тип На Прекинувач:
Копчето Се Префрлите
Боја На Каросеријата:
Хром
Заврши:
Полиран Хром
LED тип:
Lumiled

Најдобри понуди