Liislee Автомобил Задните Обратна Камера За Рено Samsung QM5 / Назад Паркинг Камера / NTST ПАЛ NTSC PAL / Табличка Светлина ОЕМ

Liislee Автомобил Задните Обратна Камера За Рено Samsung QM5 / Назад Паркинг Камера / NTST ПАЛ NTSC PAL / Табличка

DEN 827.00
DEN 1147.68
 

Тековен
Количина на стоки

Видео Кабел Должина : околу 6m Цена & Пакет се вклучуваат : 1 x CCD ЧИП Автомобил Rear View Camera 1 x 6 M видео кабли и 1 M Моќ Cable (поврзување со tailight моќ) 1 x упатство за Инсталација Жици Дијаграм
За Плаќање :
Ние ги прифати повеќето од најпопуларните методи за плаќање Преку Ali Express ЗАЧУВАМ . 4) Бразил, Русија клиенти ве молиме одберете EMS, така што тоа би можело да се помине преку царинската побрзо. 6) Саудиска Арабија клиенти треба да го покаже copy/измама на примачот ID до владата на царинската управа. Купувачи ве молиме да бидете трпеливи да се чека на пакети, тоа е подобро да се оди во вашата локална скопска за да ја проверите пакет директно ако не добиете за 30 дена.Ефективна Pixls : 440. 5) Бразил купувачи, ако избра локација за подигнување на превозот начини, мора да снабдување вашето даночен број ДДВ или CPF. Понудата тоа, вие не може да се добие подобар производ на оваа цена. O КУТИЈА адреси. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. Се реши ова прашање на лош автомобил Задните гледате ефектот, може да им помогне на паркинг и намалување на инциденти и несреќа. Систем : внатрешни 9. Саудиска Арабија купувачи треба да обезбеди копија/измама на примачот ID до владата царинската ако chosing ARAMEX express.Слика Сензор : CCD1/3 5.
[ Купувачот Известување ] 1) сад, Мексико, Австралија, Нов Зеланд купувачи, ние ќе испрати пакет со " Ali Express Стандард за Испорака ", која е бесплатен превозот и брзо ! 2) руската Федерација купувачи, ние ќе испрати пакет со " Ali Express Стандард за Испорака ", која е бесплатен превозот и брзо ! 3) Велика Британија, Франција, Германија, Itay и Шпанија купувачи, ние ќе испрати пакет со " Ali Express Стандард за Испорака ", која е бесплатен превозот и брзо, нема потреба да се плати било обичај данок ! Германија купувачи, ако избра локација за подигнување на превозот начин, ве молиме да снабдување вашето AVT или EORI број. Ако камерата е грешка или не го сакаат тоа, испрати назад кон нас, ние ќе се врати на целосна исплата, или да го замени со друг нови една за вас!
Повратни информации Клиент е на задоволително ниво е нашата крајна цел.

Други карактеристики

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Бренд Име:
Liislee
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS

Најдобри понуди