DCP-J100 , DCP-J105 , MFC-J200 refillable касети, нема потреба чипови се користат за брат LC539BK/LC535 CMY

DCP-J100 , DCP-J105 , MFC-J200 refillable касети, нема потреба чипови се користат за брат LC539BK/LC535 CMY

DEN 532.00
DEN 604.32
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Тип:
мастило рефил кит
Бренд Име:
МАСТИЛО НАЧИН
Компатибилен Бренд:
Брат
Број На Модел На:
LC539BK LC535 C Y M

Најдобри понуди