Трговија на големо многу 25pcs одговара Пандора шарм хривнија DIY pendant монистра dangle Dragonfly шарм приврзоци за изработка на накит

Трговија на големо многу 25pcs одговара Пандора шарм хривнија DIY pendant монистра dangle Dragonfly шарм приврзоци

DEN 158.00
DEN 264.00
 

Тековен
Количина на стоки

Ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да ја врати стоката. Повратни информации, Ние сме среќни да се разменат позитивни повратните информации. Превозот на плаќање не се враќа. На сликата прикажана е застапеноста на објектот ќе добијат слични еден(а) од достапните многу. Ние да се потрудиме да ја претставуваат нашата камења и накит прецизно. Слика може да се појави поголем на вашиот екран. За некои области, и тоа може да потрае подолго, бидејќи се помалку чести на воздухот лет. Понекогаш поради тоа што на осветлување & флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори, таму можни се мали варијации во бојата & слики може да изгледа посветла отколку на вистински објект.
Добредојдени се да ме контактирате доколку имате било какви прашања
Напомена : повеќето од цел ќе испратени во 48 часа по исплата потврди. се надеваме дека ќе може да се прифати. Ве молиме бидете сигурни дека бродот за адресата се точни кога испраќање на плаќања како ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреси. Ние наплата или размена на објект, ако тоа е пристигна оштетени или изгубени. Ве молиме не ни остави какви било негативни или неутрални повратните информации пред да ни се јавите за да го реши проблемот. Можете да ги комбинирате вашите предмети автоматски со кликнување на Ali Express ПЛАТИ СЕГА копчето во било која од вашите освои/затворен аукции. Тоа обично трае околу 10-30 дена да пристигне повеќето земји од Кина Пост воздух mail ако нема одложување на царинскиот. Ако некој објект е пристигна скршени, ве молиме да направите фотографија за да ни покаже колку е објектот оштетена па поради тоа не можеме да го подобри пакување во иднина. Тоа нема да помогне да се реши проблемот било побрзо од страна на напуштање негативни повратните информации, само се јавите на нашиот клиент професионален suppport може да ви помогне да се решат проблемите. Ве молиме да ни остават сите позитивни повратните информации и сите "5 Ѕвезда" рејтингот, Ние ќе го прават истото за вас автоматски откако ќе ја доби позитивни повратни информации од вас.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Животни
Број На Модел На:
1
боја:
антички сребрен
Големина:
1 mm @
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Модел:
y
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура

Најдобри понуди