ANKA мода кристали од Сваровски хривнија накит за жените тенка црвена нишка string јаже вистински класичен мушка хривнија #113506

ANKA мода кристали од Сваровски хривнија накит за жените тенка црвена нишка string јаже вистински класичен

DEN 240.48
 

Тековен
Количина на стоки


Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ
Топ Мода Вистински Класичен мушка Кристал Хривнија За Жени родиум Позлатен Кристали од Сваровски® Материјал : алуминиумски,Кристали од Сваровски® плоча : родиум позлатен големина : 0.55 CM тежина : 3g

Други карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Затворач Тип:
Hummer
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
113506
Функција:
N/A
Компатибилност:
N/A
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Цинк Легура
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Должина:
16+4CM
Главниот Камен:
Кристали од СВАРОВСКИ
Безбедност Стандард :
Никел слободни доведе слободни CE
Пакување:
Opp вреќа / Меур заврши , надворешниот кутија пакет
Подарок за:
Девојка/Жена/Мајка
Повод:
Годишнината/Ангажирање/Подарок/Партија/Свадбата

Најдобри понуди