Бесплатен превозот Висока decibel 12v Анти-кражба аларм Рог ЗА семејството безбедност аларм систем Црна пискав аларм за висока рог

Бесплатен превозот Висока decibel 12v Анти-кражба аларм Рог ЗА семејството безбедност аларм систем Црна пискав

DEN 380.00
DEN 432.00
 

Тековен
Количина на стоки

•Ние не можеме да им услугата за контрола или за транзит време, оваа информација е обезбедена од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Поврзување на вашиот аларм панел. Поврзете се на безжична сирената контролер. Ако ви треба помош и имате било какви други прашања , ве молиме да бидат слободни да контакт со нас преку e Bay порака . Повратни информации : •Вашата Позитивни повратни информации и сите 5 ѕвезди, се важни за нас кој ни ги охрабри да се направи подобро и поддршка најдобра услуга и добар производ за сите клиенти . Ве молиме да ни даде можност да се услуга, можете повторно . •Превозот/Постапување/трошоци за Осигурување не се враќа.
1 * Жичен Сирената За Дома Burglar Аларм Систем Топло Прашува : По се колет, ако имате било questiones, ве молиме контактирајте ме во времето, бидејќи различна временска зона, понекогаш одговор да не во времето, кога ќе го видите вашиот порака, јас ќе одговори на време ! Ако парцела одлагање, или пратката е случајно оштетен, ве молиме не се отворени спор и лоши повратни информации, контактирајте со нас на прво, ви благодариме !!! Топло Прашува : Не се сите 433 MHz детектор на компатибилен со сите 433 MHz аларм панел. •Враќање не е прифатена ако го промените вашиот ум или сте ги купиле погрешна објект. •УСЛУГАТА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Висок decibel 12 V Рог
->Стабилна, добар звук qualit ->Изглед убава изработка ->Може да се користи сам 1. Гаранција : •1 Години замена гаранција. Ви благодариме за вашата посета и се добредојдени за да нè посетите повторно! `(*∩_∩*)'
. •Ние корист за сите точка продажба. •Ве молиме не го остави негативни повратни информации и ниска оценка, затоа што тоа нема да ги реши проблемите.Однапред ви благодариме за вас, оставајќи позитивни повратни информации и 5 ѕвезди. Ако не се разбере, ве молиме прашајте ме, ви благодариме ! Испорака : •Ние ќе брод пакет во 2-3 работни дена по плаќање јасно. •Купувачот е одговорен за враќање превозот на трошоците и осигурување.

Други карактеристики

Бренд Име:
Earykong
Број На Модел На:
LB-A1
Употреба:
алармот
боја:
Црна
is_customized:
Yes

Најдобри понуди