Фреза дигитален дисплеј KA300 хелиум владетел линеарно поместување оптички владетел точноста 5um слободни товар

Фреза дигитален дисплеј KA300 хелиум владетел линеарно поместување оптички владетел точноста 5um слободни товар

DEN 5040.00
 

Тековен
Количина на стоки

DHL , UPS-от , FEDEX , EMS се исто така достапни кога ќе плаќате дополнителни товар.5, се движат брзо : висока брзина владетел 120 m/min (треба да се прилагоди) Обични владетел 60m/мин 1.2, резолуција : 1. Како временската разлика, некои одговор ќе биде околу 6-10 часа задоцнување.5 um + 3 + 5, M + 15, m m/m (20 + 0.
Превозот Услови Бесплатна испорака, ние изберете релативно брзо логистичка компанија! да се САД,ЕУ,Азија,и друга земја.9, plug нога инструкции : 1) погоден за : 9 главниот штекер RS-422 сигнал на излез.1 монтажа димензии Нагласи големината на КА-300 хелиум владетел L0 е ефикасно мерење на должина на владетелот; L1 е големината на монтажа дупка на владетелот; L2 е големината на владетел.02 mm (50 линија /mm) 5 хм, 1 хм, 0. Политика на враќање Можеме да го препрати или наплата за вас, ако производот е неисправен или не како опис.6, напојување : +5 V + 5%, 80m A 1.1, на теренот : 1. Позитивни повратни информации со 5 ѕвезди за опис, испорака и услуга ќе биде прифатена. Тоа е разумно структура, облик дизајн е убава, добра цврстина, може да ги исполни поголемиот дел од општите машински алатки корисници, употреба долго Степен во 70~1020mm.7, должина на кабел : Стандард 3 M (посебни должина може да обезбеди според потребите на корисникот) 1. Времето за испорака е за 3-7 дена.8, работна температура : 0~45 1. Ние не си дозволат било царина, даноци и данок на додадена вредност . Ние само си дозволат товар за враќа неисправен производ. Општо земено, ние ќе ви одговори на вашата порака во рок од 24 часа.Производ Краток: КА-300 хелиум владетел е еден вид на хелиум владетел кој е широко се користи. Времето за испорака е околу 7-35 дена. Сите врати производи треба да бидат спакувани добро и задржи оригиналниот пакет. 2) погоден за : 9 главниот штекер TTL сигнал на излез. технички параметри 1. Таму ќе биде следење на број за вас по испраќање. Ако тарифа е генерирана, купувачите се бара да плати Повратни информации Доколку постои било каков проблем во врска со превозот, производи и услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас пред отворањето спор или напуштање на негативен фидбек. Ние ќе provde попуст за вашата следна цел, кога ќе ја испратите екран шут на позитивен фидбек.

Други карактеристики

боја:
KA300-970mm-5um, KA300-1020mm-5um
Број На Модел На:
KA300
Име На Производ:
хелиум владетел линеарна encod
Модел:
Мерење на растојание:
Резолуција:
Теренот:
Напон:
Сигнал жица должина:
Повратен Сигнал:
Брзина на движење:
Температурата На Работа:

Најдобри понуди